Revolveraški obračun opštinskih rivala Laktaša i trnske Sloge završen je podjelom bodova (1:1). Susret su bolje otvorili domaći koji su u prvih deset minuta mogli riješiti sve dileme. Poveli su Laktaši golom Ozrena Savića u 5. minuti, nakon čega su ubrzo promašili dvije čiste prilike. Trnjani su izjednačili preko rezerviste Nemanje Paripovića u 60. minuti.

U Laktašima viđena dosta dobra fudbalska predstava, u kojoj su obe ekipe imale svoje šanse.

Na kraju je ipak remi najrealniji rezultat.

Jesenju polusezonu Sloga će zaključiti domaćom utakmicom protiv Slobode, dok će Laktaši gostovati Proleteru.

LAKTAŠI – SLOGA (T) 1:1 (1:0)

Strijelci: 1:0 O. Savić (5), 1:1 Paripović (60). Stadion: Gradski. Gledalaca: 250. Sudija: Vanja Ajder. Pomoćnici:  Mišo Mačkić (oba iz Banjaluke) i Milan Topić (Čelinac). Delegat: Vlado Marković (Doboj). Kontrolor: Joco Radić (Šamac). Žuti kartoni: Keleman (Laktaši), Stanković, P. Travar, Milinović, Paripović (Sloga).

Laktaši: Metlar, Telić, Šipovac (od 60. Bajić), Trninić, Šavija, O. Savić (od 60. Erceg), Keleman, Bursać, Lekić, Banjac (od 87. Popović), Radetić.

Sloga (T): Bekić, Tepić, Grozdanić, Ilić, Garača, G. Travar, Stanković, Ivić, Arežina (od 46. Paripović), P. Travar, Milinović (od 46. Kukić).