Trijumfom nad Dubravama (2:0) u posljednjem 15. kolu, Laktaši su oborili sve rekorde okončavši jesenji dio sezone sa učinkom od 14 pobjeda i 1 remijem.

Poveli su domaći u 8. minuti. Arežina je centrirao sa lijeve strane, a lopta došla do Babića koji lako pogađa za 1:0.

Bio je to i rezultat prvog poluvremena u kojem su Laktaši mogli i do veće prednosti, međutim, gosti su bili dobro postavljeni i disciplinovani.Slično je viđeno i u drugom poluvremenu.

Prednost domaćeg tima udvostručio je Milojević u 61. minuti poslije lijepe akcije sa Babićem, što je bio i konačan ishod ove vrlo tvrde utakmice.

LAKTAŠI – DUBRAVE 2:0 (1:0)

Strijelci: 1:0 Babić (8), 2:0 Milojević (60). Stadion: FK Laktaši. Gledalaca: 300. Sudija: Dejan Radić 8Modriča). Pomoćnici: Dean Jokić (Teslić) i Ljubiša Lukić (Modriča). Delegat: Oliver Marković (Banjaluka). Kontrolor: Zoran Radaković (Prijedor). Žuti kartoni: Petković, Keleman (Laktaši), Gavrić (Dubrave).

LAKTAŠI: Vuković, Trninić (od 82. Telić), Amidžić (od 68. Radetić), Šavija, Arežina, Milojević, Zelenika (od 68. Stamenković), Jović (od 62. Tučić), Petković, Keleman, Babić (od 82. Rogić). Trener: Miljan Bajić.

DUBRAVE: Hamzić, Tomičić, Lukajić, Dedić, Demo, Popović (od 78. Dindić), Gavrić, Grujić, Sanjicki, Kisin, Gaćeša. Trener: Predrag Tatić.