Srpski internacionalac Nikola Mitrović pravi je tragičar prvih polufinalnih utakmica Kupa Republike Srpske “Dr Milan Jelić”! Naime on je u pobjedi Sloge na “Đolovima” protiv Borca (1:2) učestvovao sa dva autogola! Prvi put je vlastitu mrežu zatresao u 17. minutu, ali brzo je uslijedilo izjednačenje domaćina, pogodio je Zgonjanin u 22. minutu.

Ipak, tragičar meča Mitrović još jednom je savladao Zeljkovića, i to u 62. minutu, pa su dobojlije tako već jednom nogom u finalu Kupa.

U drugom meču Zvijezda 09 je bila bolja od Sutjeske (1:0), a gol idluke postigao je mladi Aleksa Raca u 44. minutu. Nema sumnje da nas na stadionu “pokraj Ćehotine” čeka paklena atmosfera u revanč meču.

Revanš mečevi u Modriči i Foči igraju se 8. maja.

Borac (KD) – Sloga 1:2 (Zgonjanin ‘22 – Mitrović ‘17 autogol, Mitrović ‘62 autogol)

Zvijezda 09 – Sutjeska 1:0 (Raca ‘44)