Velimir Stojnić slaže polako, ali sigurno kockice u drugoligašu iz Žeravice!

U lokalnom derbiju, Jedinstvo je kao gost u Srpcu lako izašlo na kraj sa Slogom (1:4), iako je domaćin čak imao i prednost početkom meča!

Naime, najbolji strijelac Sloge Pralica već u drugom minutu šokirao je goste, ali ne zadugo!

Miloš Kukić je pokazao da i te kako može biti opasan napadač, i prvo u 14. minutu trese mrežu Smiljanića, a onda i u finišu meča odnosi prevagu pogotkom u 71. minutu. Slogu je dotukao mladi Lazar Nišić i na kraju kapiten Ognjen Škorić, za ubjedjivih 1:4.

Jedinstvo je ovim trijumfom preteklo srpčane, sastav iz Žeravice je četvrti sa 29 bodova, koliko ima i trećeplasirana trnska Sloga, dok je Sloga iz Srpca šesta sa 27 bodova.

SLOGA (S) – JEDINSTVO 1:4 (1:1)

Strijelci: 1:0 Pralica (2), 1:1 Kukić (14), 1:2 Kukić (71), 1:3 L. Nišić (78), 1:4 Škorić (89). Stadion: FK Sloga. Gledalaca: 100. Sudija: Slaviša Mitrović (Šamac). Pomoćnici: Nikola Garić (Doboj) i Ljubiša Lukić (Modriča). Delegat: Stevo Stupar (Doboj). Kontrolor: Željko Vukić (Banjaluka). Žuti kartoni: Cvijetić, Jaćimović (Sloga S), Petković, L. Nišić, Behara (Jedinstvo).

Sloga (S): Smiljanić, Vučić, Vajukić, Šumar, Cvijetić, V. Nježić, Burazor (od 59. Grgec), Jaćimović, R. Zelenac (od 39. Zukanović), Pralica, Maletić.

Jedinstvo: Đakušić, Og. Petrović, Đogić, Đ. Nišić, Knežić (od 89. Hajdarević), Škorić, Kukić (od 88. Baštinac), Petković, O. Petrović, Behara, L. Nišić.