Fudbaleri trnske Sloge krenuli su u bjeg sa dna tabele na drugoligaškom Zapadu, pošto su u meču 17. kola savladali Karanovac sa 2:0, prije svega na krilima sjajnog Nenada Kukića, koji je sa dva pogotka srušio tim sa “Šljunkare”.

Pravu majstoriju izveo je Kukić u 24. minutu kada je direktno sa desne strane iz kornera pogodio gol Kačavende. Lopta se odbila od drugu stativu i završila u mreži iznenađenih gostiju za 1:0.

Isti igrač je u 63. minutu ušao u šesnaesterac Karanovca i pored nekoliko igrača gostiju plasirao loptu u mrežu za 2:0.

Velika pobjeda Sloge, koja sada ima 12 bodova (oduzeta 3), Karanovac ima 22, jer je i njima kao i prethodne sezone zbog omladinskih selekcija oduzeto čak šest bodova.

SLOGA (T) – KARANOVAC 2:0 (1:0)

Strijelac: 1:0 Kukić (24), 2:0 Kukić (63). Stadion: FK Sloga u Trnu. Gledalaca: 100. Sudija: Dejan Radić (Modriča). Pomoćnici: Vanja Ajder (Banjaluka) i Dejan Lazić (Doboj). Delegat: Bojan Milkanović (Kozarska Dubica). Kontrolor: Ljubomir Jevtić (Prijedor). Žuti kartoni: Savić, Grozdanić (Sloga T), Milosavljević, Bamburać, Radanović (Karanovac).

Sloga (T): Crnčević, Tepić, Grozdanić, Preradović (od 46. Grabovica), Damjanić, Petković, Stanković, Paripović, Kukić (od 83. Milinović), P. Travar (od 78. G. Travar), Savić.

Karanovac: Kačavenda, Radanović, Kojadinović, Milošević, Jokanović, Bamburać (od 71. Čolić), Milosavljević, Gvero (od 64. Maksimović), Banović, Đukarić, Babić.