Fudbaleri Krupe savladali su Kozaru iz Gradiške u prvom meču polufinala Kupa Republike Srpske (2:1), ali sve je ostalo otvoreno, jer slijedi revanš u Gradišci 12. maja.

Poveli su gosti iz Gradiške u 13. minutu, kada je Eskić prelijepim lob udarcem matirao Abdulahovića za 0:1. Međutim, već u sledećem napadu, izjednačenje preko Eraka.

Do kraja poluvremena Krupa preokreće rezultat, a strijelac je Vukmanović u 39. minutu, poslije lijepe akcije gotovo kompletnog domaćeg tima.

KRUPA – KOZARA 2:1 (2:1)

Strijelci: 0:1 Eskić (13), 1:1 Erak (15), 2:1 Vukmanović (39). Stadion: FK Krupa, igrano bez publike. Sudija: Danijel Perić. Pomoćnici: Bojan Rakić i Radmilo Vuković (svi iz Bijeljine). Delegat: Dragan Novković (Banjaluka). Kontrolor: Željko Marić (Doboj). Žuti kartoni: Maksimović (Krupa), Popović (Kozara).

Krupa: Abdulahović, Redžić (od 65. Jović), Makitan, Pavlović, Rakić (od 65. Aćimović), Dujaković, Muminović, Galić, Erak (od 84. Modić), Maksimović (od 74. Ćivić), Vukmanović (od 74. Nikolić).

Kozara: Modić, Borković, Petrović (od 46. Malbašić), Raspudić, Hamzić, Petković, Popović (od 74. Kisin), Đurić (od 46. Lolić), Eskić (od 90. Matić), Batar, Runić.