Fudbleri Krupe, nastavili su tamo gdje su stali prije tri utakmice. Vratili su se starim navikama, i pobjedama! U gostima je ubjedljivo savladan Olimpik (0:3), pa se četa Slobodana Starčevića vratila u vrh sa 27 bodova, trenutno na četvrtu poziciju.

U 9. minutu Hadžić je prošao po desnoj strani, asistencija za Kobiljara, jak udarac sa penaltika, ali Kutić fanstastičnom paradom izbacuje loptu u mrežu.

U 17. minutu Dujković je srušio Milanovića, a Gigović pokazuje na bijelu tačku. Siguran realizator Milutinović za 0:1.

U 32. minutu još jedna dobra akcija gostiju. Jašarević je odlično prošao po desnoj strani, a Regoje ga zaustavlja na nedozvoljen način. Gigović ponovo pokazuje na bijelu tačku, a Koljić nakon dugog posta stiže do svog osmog pogotka u sezoni.

Odmah na startu drugog poluvremena Koljić je u odličnoj poziciji. Jašarević je centrirao, a napadač Krupe promašuje iz izgledne pozicije, iako mu je lopta prešla preko noge, opravdanja za ovakve promašaje ipak nema.

Ipak, u 50. minutu Dujaković pronalazi Ljubenovića, a ovom nije bilo teško da matira Dujkovića po treći put.

radost-krupe-na-otoci

Pokušao je Vukotić glavom u 64. minutu, ali lopta odlazi nekoliko centimetara iznad prečke.

Krupa je odigrala još jednu briljantnu utakmicu, i na najbolji način najavila još jedan spektakl na svom stadionu kada sledećeg vikenda dočekuje Široki Brijeg. Utakmica za prestiž, ali i vrh, jer ko dođe do tri boda biće korak bliže Evropi.

OLIMPIK – KRUPA 0:3 (0:2)

Strijelci: 0:1 Milutinović (18, penal), 0:2 Koljić (33, penal), 0:3 Ljubenović (50). Stadion: Otoka. Gledalaca: 200. Sudija: Miloš Gigović. Pomoćnici: Radislav Kačavenda (oba Gradiška) i  Arnel Novalić (Doboj Istok). Delegat: Radika Marić (Bijeljina). Žuti kartoni: Dujković, Kobiljar, Lelić, Mašić (Olimpik), Čomor (Krupa).Crveni karton: Bojan Regoje (Olimpik) u 32. minutu.

Olimpik: Dujković, Regoje, Kobiljar, Pehar (od 58. Osmanović), Zolj, Isić, Mikuličić (od 46. Mahović), Mašić, Lelić, Hadžić (od 69. Turković), Vrdoljak.

Krupa: Kutić, Jašarević, Koljić (od 69. Perić), Ljubenović (od 60. Mirković), Dujaković, Milutinović, Vukotić, Čomor, Mijić, Aleksić, Milanović (od 72. Milinović).