Fudbaleri Krupe očekivan su se plasirali u narednu rundu takmičenju, pošto su kao gosti savladali srbačku Slogu (2:5) u meču 1/16 finala Kupa Republike Srpske.

Iako je drugoligaš poveo ranim pogotkom Kopanje, premijerligaš iz kanjona “Tijesno” za 7-8 minuta u rasponu od 20. do 30. minuta postiže četiri pogotka i tako rješava pitanje prolaza među 16 najboljih ekipa.

U nastavku još po jedan pogodak na obje strane, za konačan rezultat i pobjedu Krupe u Srpcu (2:5).

SLOGA (S) – KRUPA 1:5 (1:4)

Strijelci: 1:0 Kopanja (9), 1:1 Maletić (21, autogol), 1:2 Aćimović (23), 1:3 Aćimović (27), 1:4 Karišik (29), 1:5 S. Nikolić (58), 2:5 Pantelić (82). Stadion: FK Sloga, igrano bez gledalaca. Sudija: Aleksandar Jevtić. Pomoćnici: Nemanja Petrović (oba iz Prijedora) i Željko Čelica (Kozarska Dubica). Delegat: Ilija Smiljanić (Laktaši).

Sloga (S): Grahovac (od 46. Smiljanić), Vasić, Zukanović, Malbašić, Rakić, Kopanja (od 57. Pantelić), Grbić (od 70. Grgec), Milošević (od 46. Ugren), Nježić, Milojević (od 70. Zelenac), Maletić.

Krupa: Abdulahović, Karišik (od 54. Makitan), Dujaković (od 46. Modić), Krmar, Palić, Bilal (od 64. Pavlović), Filipović, Maksimović, Aćimović (od 46. S. Nikolić), Andrejić (od 46. Mandić), L. Nikolić.