Fudbaleri Krupe lupaju redom na pripremama na Zlatiboru! Poslije Brodarca i minimalnog trijumfa (1:0), ovaj put izabranici trenera Zorana Marića do nogu su potukli Borac iz Čačka (7:0).

Odmah na početku utakmice, tačnije u 7. minuti igrači Krupe dolaze u vodstvo, Blažević je oboren u šesnestercu a sudija pokazuje na bijelu tačku, kapiten Dujaković rutinski dovodi svoju ekipu u vodstvo. U 12. minuti Lazar Nikolić povećeva vodstvo na 2:0.

Igrao se 23. minut kada Blaževic postiže svoj drugi gol u drugoj pripremnoj utakmici. Nakon kornera u 30. minuti Makitan glavom matira golmana i sa rezultatom 4:0 se odlazi na odmor.

Početkom drugog poluvremena trener Marić daje šansu i ostalim igračima i to se ispostavlja kao pun pogodak. Prvo je iskusni Puzigaća postigao gol u 72. minuti a samo tri minute kasnije Mandić povećava vodstvo na 6:0. Tačku na utakmicu stavlja Aćimović golom u 80. minuti, jos jedan igrač koji je ušao u drugom poluvremenu pored vćc spomenutog dvojca.

Narednu utakmicu ekipa Krupe igra protiv Čukaričkog, 18. juna.