Krupa i dalje živi fudbalsku bajku! Nakon seniora koji odlično guraju u najjačoj bh diviziji, i juniori u Omladinskoj Premiejr ligi BiH čvrsto drže tron! U Kanjonu “Tijesno” pao je Zrinjski, istina minimalno, ali rezultat ne pokazuje sve ono što se dešavalo u ovom dvoboju, jer je Krupa odigrala maestralnu utakmicu. Diktirala tempo, stvarala prilike, igrača čvrsto, ali u granicama dozvljenog, dok “plemići” za 90 minuta igre gotovo da nisu zaprijetili Ratkovićevom golu.

Trenutak odluke dogodio se u 6. minutu kada je na nedozvoljen način zaustavljen kapiten Vučkić, a siguran realizator sa 11 metara bio je Domuzin.

Izabranici trenera Nenada Studena nakon 8. kola imaju 19 bodova uiz šest pobjeda, te po jedan remi i poraz.

KRUPA – ZRINJSKI 1:0 (0:0)

Strijelac: 1:0 Domuzin (56, penal). Stadion: FK Krupa. Gledalaca: 150. Sudija: Ognjen Valjić (Banjaluka). Pomoćnici: Sreten Udovičić (Prijedor) i Milan Dujaković (Banjaluka). Delegat: Mile Mandić (Kozarska Dubica).

Krupa: Ratković, Vučkić, Gvozdenović, Šipovac (od 88. Radanović), Avdić (od 67. Ninković), Domuzin, Guskić, Ševarika (od 90. Čivčić), Jusić, Tomaš, Nikolić (od 87. Glamočić).

Zrinjski: Butigan, Duraković, Džida, Ljubić, Savić (od 69. Bandić), Bošnjak, Šunjić, Cigelj (od 50. Rozić), Hajdarević (od 84. Krstanović), Božić (od 78. Križanac), Mašić (od 63. Leonardo).