Krupa nastavlja sa odličnim igrama i “žanje” bodove. U ovom kolu, gostovali su na banjalučkom “Predgrađu”, gdje su pitanje pobjednika riješili za 45 minuta, kada su vodili već sa 3:0. Ovo je ujedno i bila mala osveta čete trenera Zorana Marića za neriješen ishod na startu prvenstva.

Prijedorski “rudari” posustaju. U duelu u Brčkom, sa fenjerašem Jedinstvo neočekivano su “prosuli” bodove. Meč je završen podjelom bodova, a slađi dio pripao je Brčacima.

Kozara je dobila Alfa Modriču sa 2:1. Nakon prvog dijela, gdje nije bilo golova, u nastavku domaći preko Lolića vode od 60. minuta, da bi iskusni Stokić izjednačio u 80. minutu sa penala. Pobjedu domaćoj ekipi donosi Raspudić u 84. minutu.

Slavija i Podrinje su odigrali meč bez golova i tako podijelili bodove.

Rezultati 10. kola:

Kozara – Alfa Modriča 2:1 (Lolić 60, Raspudić 84 – Stokić 80p),

Jedinstvo – Rudar P. 0:0,

Željezničar Sport team – Krupa 1:3 (Kuzmanović 80 – Lukić 6, Golubović 30, Mandić 45),

Slavija – Podrinje 0:0