Fudbaleri Krupe savladali su bihaćko Jedinstvo u prvom kontrolnom susretu za obje ekipe (3:1).

Krupa je povela pogotkom Angelskog u trećem minutu, a izjednačenje je donio Merdović u 13. minutu, nakon što je Damjanović prvo odbranio penal, ali u nastavku akcije Bišćani pospremaju loptu u mrežu. Novo vodstvo lideru šampionata Srpske donio je povratnik Nikola Dujaković u 19. minutu, a konačan rezultat postavio je Miloš Perović dva minuta prije kraja susreta.

Trener Vladimir Ilić u ovom meču izveo je sledeći sastav: Matijaš, Đekić, Ristanović, Raković, Bubić, Redžić, Radaković, Petrović, Đuričin, Penić, Rosić. U nastavku meča još su igrali: Damjanović, Mitrović, Drča, Babić, Đenaro Leli, Dujaković, Božić, Nikodinović, Angelski, Mrzić, Perović.

Pred fudbalerima Krupe je odlazak na pripreme u medulin, gdje će odigrati još nekoliko veoma kvalitetnih utakmica do početka šampionata,