Na startu Premijer lige BiH za juniore sudar banjalučkih klubova i ubjedljiva pobjeda Krupe!

Krupa – Borac 3:0! Izabranici trenera Nenada Studena očitali su lekciju “crveno-plavima” koje s klupe predvodi Zoran Dragišić.

Već u 11. minutu Ševarika je nagovijestio trijumf domaćina, kada je udarcem sa 16 metara pogodio suprotni ugao nemoćnog Bajića. U 40. minutu sjajno je prošao Šipovac po desnoj strani, šutirao Bajić kratko odbija loptu, a Mrđa je posprema u mrežu za 2:0. U nastavku meča Ševarika još jednom bježi odbrani Borca, zaustavljen je na nedozvoljen način, a Valjić pokazuje na 11 metara. Siguran realizator je Domuzin.

Trener domaćina Nenad Studen je bio i te kako zadovoljan igrom svog tima.

– Odlična fudbalska predstava, iskoristili smo svoje šanse. Borac takođe odličan, ali mi smo bili ovaj put bolji! Tek je početak šampionata, ne treba stvarati euforiju, pred ovim momcima je sigurno lijepa fudbalska budućnost, ali treba još sa njima i te kako raditi. Pobjeda je slatka, ali idemo dalje – poručio je Studen.

Krupa – Borac 3:0 (2:0)

Strijelci: 1:0 Ševarika (11), 2:0 Mrđa (40), 3:0 Domuzin (57, penal). Stadion: FK Krupa. Gledalaca: 400. Sudija: Ognjen Valjić (Banjaluka). Pomoćnici: Sreten Udovičić (Prijedor) i Siniša Ivančević (Banjaluka). Delegat: Goran Čejić (Banjaluka). Žuti kartoni: Vračar (Krupa), Grahovac (Borac).

Krupa: Ratković, Jusić (od 46. Radanović), Babić, Vučkić, Gvozdenović, Vračar, Domuzin (od 90. Radanović), Mrđa (od 63. Novković), Guskić (od 68. Čivčić), Ševarika (od 90. Avdić), Šipovac (od 90. Berak).

Borac: Bajić, Vuković (od 46. Nenad), Preradović (od 65. Dubravac), Banović, L. Grahovac, M. Grahovac (od 46. Eskić), Jagodić (od 65. Mirčić), Kuruzović, Vukobratić, Bamburać (od 57. Knežević).