Fudbaleri Krupe odradili su i treću kontrolnu utakmicu na pripremama na Zlatiboru, gdje su savladali beogradskog ligaša IMT (U-19) sa 2:0. Strijelci za Krupu bili su Alen Nuhanović i Bojan Batar u rasponu od samo sedam minuta, pogodivši gol “traktorista” u 27. i 34. minutu.

Šef stručnog štaba Vladimir Ilić u ovom meču igrao je u sastavu: Milošević, Đekić (Stupar), Batar (Drča), Raković, Bubić (Đenero), Redžić (Bundalo), Mitrović (L. Babić), Nuhanović, Nikodinović, Mrzić, Hadžić (Ljubičić), Krneta.

U prethodna dva duela na Zlatiboru Krupa je ostvarila jednu pobjedu i jedan poraz, savladana je Budućnost iz Arilja (1:0), a doživljen poraz od Slobode iz Užica (0:1).

Do kraja priprema na srpskoj planinskoj ljepotici fudbalere Krupe očekuje još najmanje jedna provjera, a treba napomenuti da fudbaleri vrijedno rade dva puta dnevno, kombinujući travnate terena sa teretanom i vanjskim stazama na Zlatiboru.