Fudbaleri Krupe savladali su Alfa Modriču (3:1) i tako ostali na sto odsotonom učinku, jer imaju maksimalnih šest bodova poslije dva odigrana kola u m:tel Prvoj ligi Republike Srpske. S druge strane modrični su na svom kontu još uvijek ostali na nuli.

Već u prvom minutu Perović je nastavio svoj golgeterski niz, ostao je usamljen sa desne strane, i majstorski prebacio Milovanovića, pogodivši suprotni ugao za 1:0.

U nastavku igra se rasplamsala, Modriča je igrala otvoreno, a i Krupa je konstantno prijetila. Nije bilo izrazitih šansi, jer nedostajao je taj posljednji pas. Tako se igralo do 33. minuta, kada su gosti iz ničega izjednačili! Vučević je vratio nešto jaču loptu prema svom čuvaru mreže, Milošević je nije dobro iskontrolisao, i Kurtešiju je preostalo samo da je ubaci u praznu mrežu za 1:1.

U 59. minutu poslije prodora Perovića, Nikodinović je u velikoj prilici, ali njegov udarac sa pet metara završava visoko preko gola.

Totalna ofanziva domaćina isplatila se u 68. minutu. Poslije skraćenog kornera, Perović je glavom odigrao povratnu za Vidovića koji glavom sa 3-4 metra pogađa mrežu Milovanovića za 2:1.

Prelijepa akcija za kraj, prvi minut sudijske nadoknade, ponovo Perović asistent, a Rudan pogađa za konačnih, i zasluženih Krupa – Alfa Modriča 3:1.

KRUPA – ALFA MODRIČA 3:1 (1:1)

Strijelci: 1:0 Perović (1), 1:1 Kurteši (33), 2:1 Vidović (68), 3:1 Rudan (90). Stadion: FK Krupa. Gledalaca: 300. Sudija: Velibor Gigović (Gradiška). Pomoćnici: Goran Ilinčić (Prijedor) i Branislav Zvijerac (Gradiška). Delegat: Milorad Pisić (Zvornik). Kontrolor: Budimir Mihajlović (Zvornik). Žuti kartoni: Rudan (Krupa), Stojanović (Alfa Modriča).

Krupa: Milošević, Bubić, Rudan, Perović, Glišić (od 17. Eskić (od 86. Živković)), L. Babić, Vukčević, N. Babić, Mitrović, Nikodinović (od 73. Raković), Vidović.

Alfa Modriča: Milovanović, Nikić, Kurteši (od 89. Janković), Pljevaljčić, Kostadinović, Božić (od 75. Bratić), Ninković (od 75. Hasičić), Trifković, Guskić, Stojanović, Đaković (od 63. Radulović).