Na “Predgrađu” se nije “omrstio” ni drugi favorit za Premijer ligu BiH! Poslije Radnika, zaustavljen je i Rudar Prijedor (1:1). Gosti su imali vodstvo, ali Željo je uspio doći do boda, i pokazati svima da je zasluženo u samom vrhu šampionatu Srpske, i da spada u red najtalentovanijih ekipa na ovim prostorima.

Trener Branislav Krunić bio je zadovoljan izdanjem svog tima, pogotovo u nastavku meča.

-Sve u svemu mogu da budem zadovoljan prikazanim, iako smo podbacili u prvom dijelu susreta. Tih prvih 45 minuta Prijedorčani su kontrolisali igru i iz jedne prilike su stigli do vodećeg gola. U nastavku susreta diktirali smo tempo, a kao plod bolje igre uslijedio je i izjednačujući pogodak. Kada se sve sabere i oduzme smatram da je neriješen rezultat najrealniji ishod ovog susreta – naglasio je šef stručnog štaba Željezničar Sport tima Branislav Krunić.