Krajiški derbi u Gradišci otišao je na stranu Rudar Prijedora (0:1).

Odmah po početku utakmice krenuli su fudbaleri Kozare ka golu Rudara, pokušava Bunić da uposli Novakovića u petercu, ali je ovaj izblokiran. Samo minut kasnije, u 3. minutu Šakić odlično prolazi po desnoj strani, na ubačenui loptu natrčava Radoja i sa pet metara glavom pogađa stativu gola Rudara. Do odbijene lopte dolazi Novaković, ali odbrana Rudara interveniše i izbacuje loptu iz svog šesnaesterca. Dobar prodor Radoje u desetoj minuti i ubačenu loptu u šesnaeseterac ne stiže ispratiti Paštar. U 13. minuti Hamzabegović ispucava loptu, Crnomarković je najviši u skoku i spušta glavom loptu do Mujagića koji utrčava u šesnaesterac Kozare i postiže gol za vođstvo Rudara od 0-1. U 18. minuti prijeti Sajak, ali je njegov šut neprecizan. Uzvraća Stjepanović jakim šutem sa preko dvadeset metara, ali zamalo nepreciznim. U 22. minuti Glišić odlično prolazi po lijevoj strani, ubacuje loptu u peterac, ali je Novaković šalje tik pored stative. Pokušavaju Glišić, Šakić i Radoja bez uspjeha, dok minut prije kraja prvog poluvremena Ilić odlično brani šut Crnomarkovića nakon kontranapada Rudara i na poluvrijeme se odlazi sa vođstvom Rudara.

U drugom poluvremenu ista slika. Kozara ima više loptu u nogama, više napada, ali bez uspjeha. U 50. minuti Šakić odlično šutira ali Hamzabegović nogom skreće loptu u korner. Tri minuta kasnije u prilici je Glišić, ali odlični golman Rudara Hamzabegović i iz ovog duela izlazi kao pobjednik. Pokušava i Kremenović, a najbolju priliku u 75. minuti propušta Glišić koji odlično šutira, ali je Hamzabegović ponovo na mjestu. Rezultat se do kraja utakmice ne mijenja i Prijedorčani iz Gradiške odnose sva tri boda.

KOZARA – RUDAR PRIJEDOR 0:1 (0:1)

Strijelac: 0:1 Mujagić (13). Stadion: Gradski. Gledalaca: 250. Sudija: Slaviša Mazić (Vlasenica). Pomoćnici: Tomislav Gračanin (Banjaluka) i Branislav Đermanović (Čelinac). Delegat: Jovica Đokić (Bijeljina). Kontrolor: Dragan Bojanić (Bijeljina). Žuti kartoni: Paštar, Glišić, Jandrić, Bunić (Kozara), Sajak, Mujagić (Rudar Prijedor).

Kozara: Ilić, Komljenović, Raspudić, Šakić, Radoja, Glišić, Jandrić (od 70. Lolić), Novaković (od 46. Kremenović), Bunić, Stjepanović, Paštar.

Rudar Prijedor: Hamzabegović, Lezić, Lajić, Kovačević, Gavranović, Crnomarković  (od 70. Marmat), Mrkić (od 83. Živanović), Mujagić (od 89. Dragić), Sajak, Kukavica, Davidović.