Istorijski duel OFK Banjaluka i Krajine, prvi put pod reflektorima otkako se igra Područna liga Banjaluka, očekivao i zasluženo je otišao na stranu lidera iz „Rosulja“. Na kraju rezultat je glasio 6:0 za Krajinu, iako treba reći da OFK Banjaluka nije ostavila loš utisak kako to rezultat pokazuje, a najbolja potvrda toga jeste da je golman lidera Krčić bio jedan od najzapaženijih aktera ovog susreta.

Ipak, prvo ime meča bio je Slobodan Bobar koji je postigao het-trik, a mrežu Šabića načeo je već u 3. minutu. Do poluvremena još dvije lopte su završile u mreži „domaćina“, da bi u nastavku meča, u samom finišu još sa tri pogotka Krajina došla do ubjedljivog trijumfa.

OFK BANJALUKA – KRAJINA 0:6 (0:3)

Strijelci: 0:1 Bobar (3), 0:2 Jalić (28), 0:3 Bobar (38), 0:4 Bobar (77), 0:5 Šervel (79), 0:6 Antonić (89). Stadion: pomoćni teren Gradskog. Gledalaca:100.  Sudija: Petar Tepić. Pomoćnici: Bojan Došen i Nemanja Šestić. Delegat: Aleksandar Marjanac. Žuti karton: Jalić (Krajina).

OFK Banjaluka: Šabić, Plačković (od 46. Salamić), Knežević, De. Mihajlović, Kalaš (od 68. Šakić), Kežić, Jakovljević, V. Mihajlović (od 84. Da. Mihajlović), Simeunović, Krpelj, Malinić.

Krajina: Krčić, Milanović, O. Jakovljević, Savanović (od 65. Palačković), Ivić, Jalić (od 70. Antonić), Marjanović, Šervel, Latinović (od 55. S. Jakovljević), Bobar, Milašinović.