U četvrtoj prijateljskoj utakmici u sklopu priprema za nastavak prvensta fudbaleri Kozare u Srpcu su deklasirali ekipi Sloge sa 7:2.

Brzo fudbaleri Kozare, već u prvih dvadesetak minuta dolaze do visoke prednosti od 0:3 preko Batara (10. minut),  autogolom domaćih (14. minut), te golom Baštinca u 20. minutu. Uspijevaju domaći  da smanje rezultatski zaostatak preko Kopanje i Nježića i na poluvrijeme se odlazi sa vođstvom Kozare 2:3.

Šef stručnog štaba FK Kozara Nedžad Žerić početkom drugog poluvremena napravio je više izmjena, ali su fudbaleri Kozare nastavili istim tempom. Nakon jedanaesterca na Eskiću precizan sa bijele tačke je Lolić u 54. minutu. Pet minuta kasnije, Raspudić povećava vođstvo Kozare na 2:5, da bi Glišić sa dva pogotka u 70. i 72. postavio konačnih 2:7.

U subotu 29. februara na Gradskom stadionu u Gradišci fudbaleri Kozare će ugostiti ekipu Željezničar Sport team u posljednjoj pripremnoj utakmici. Meč počinje u 14 časova.