Fudbaleri Karanovca ne znaju za milost ovog proljeća! Savladali su u gostima i Mladost, te uz povoljan rezultat u Banjaluci sa Lauša, ponovo se primakli lideru iz Dubrava na samo bod zastatka!

Već od starta se vidjelo da su gosti u Kotor varoš došli samo sa jednim ciljem, da se vrate na “Šljunkaru” sa tri boda.

Milošević je pogodio već u devetom minutu, a polovinom drugog poluvremena u rasponu od šest minuta (66-72), prvo Dedić, a onda i Šteković zatvorili su ovu priču.

MLADOST (KV) – KARANOVAC 0:3 (0:1)

Strijelci: 0:1 Milošević (9), 0:2 Dedić (66), 0:3 Šteković (72). Stadion: FK Mladost. Gledalaca: 50. Sudija: Nikola Tadić. Pomoćnici: Mišo Mačkić i Aranđel Milišić (svi iz Banjaluke). Delegat: Aleksandar Gojić (Banjaluka). Žuti kartoni:Jurić, Mušanović (Mladost), Šteković, Tomičić, Munjiza (Karanovac). Crveni karton: Almedin Duraković (Mladost) u 54. minutu (rezervni igrač).

Mladost (KV): Kutić, Žarić, Đurić, Hadžiselimović (od 62. D. Pucarević), Drljača, Radivojević (od 82. Muždekić), Mušanović, Jurić, Đukić, Tovilović (od 71. N. Pucarević), Tepić.

Karanovac: Bijelić, Lukajić, Milošević, Tomičić, Aleksić, Dedić (od 71. Vrebac), Munjiza, Grujić (od 74. Anđelić), Račić, Šteković (od 78. Kojadinović), Kopanja.