Fudbaleri Mladosti protutnjali su kroz Kostajnicu, savladavši Partizan sa 4:1. Izabranici trenera Branka Ponorca tako su vezali drugi trijumf i ponovo se priključili ekipama iz gornjeg dijela tabele.

Gosti su poveli u 26. minutu kada je Đaković nakon brzog kontranapada uposlio Jurića koji rutinski zabija za 0:1. Osam minuta kasnije Partizan je ponovo u igri! Nakon kornera stvorila se velika gužva, a nakon pogođene stative Kovačević je ugurao loptu u mrežu za 1:1. Ipak gosti iz Kotor varoša na poluvrijeme odlaze sa prednosti. Jurić je prošao po desnoj strani, golman Slijepčevič i jedan štoper nespretno su reagovali, Jurić je to iskoristio i pogodio. U nastavku susreta Partizan je stiskao,a gosti su vrebali iz kontranapada. U 77. minutu Mušanović je asistirao Kršiću koji zaobilazi golmana i povećava prednost gostiju za 1:3. Konačačn rezultat djelo je Aleksandra Tepića, koji je vukao loptu više od 50 metara, izašao 1:1 na golmana Slijepčevića i pogodio za 1:4.

PARTIZAN – MLADOST (KV) 1:4 (1:2)

Strijelci:  0:1 Jurić (26), 1:1 Kovačević (34), 1:2 Jurić (44), 1:3 Kršić (77), 1:4 A. Tepić (80). Stadion: FK Partizan. Gledalaca: 50. Sudija: Mišo Mačkić (Banjaluka). Pomoćnici: Blaženko Torbica (Prijedor) i Aleksandar Milaković (Banjaluka). Delegat: Milan Bulajić (Banjaluka). Žuti karton: Đukić (Mladost).

Partizan: Slijepčević, Gavrilović, Grbić, Tintor, Zdjelar, Delismajlović, Kovačević, Adilović (od 65. Knežević), Kantar (od 86. Zgonjanin), Slijepac, Zec.

Mladost (KV): Duraković, Žarić, Jurić, Vučenović, Janković, A. Tepić, Kršić, Đaković, Mušanović, Đukić, Stupar.