Fudbaleri Mladosti vratili su se na pobjednički kolosjek! Kotorvarošani su trijumfovali u Međeđi (2:3) i sa ova tri boda čvrsto drže sredinu tabele sa 19 bodova, dok je Ravan na 12. poziciji sa 15 bodova.

Mladost je odigrala perfektno prvo poluvrijeme, gdje je nokautirala Ravan. sva tri pogotka postignuta su iz gotovo identičnih kontranapada, samo su se strijelci mijenjali. U rasponu od 10 minuta od 28. do 38. minuta pogađali su Jurić, Kršić i Stupar.

U nastavku domaćin je krenuo na sve ili ništa. Vrlo brzo im se isplatila ofanziva jer su već nakon 17 minuta igre došli na gol zaostaka. Ipak, nije bilo dovoljno snage, ali ni koncentracije za preokret, pa Mladost zasluženo nosi bodove iz Međeđe za Kotor Varoš.

RAVAN – MLADOST  (KV) 2:3 (0:3)

Strijelci: 0:1 Jurić (28), 0:2 Kršić (30), 0:3 Stupar (38), 1:3 Pekija (50), 2:3 Janković (62, autogol). Stadion: FK Ravan. Gledalaca: 30. Sudija: Ljubiša Kuvalja. Pomoćnici: Bojan Balaban i Bojan Stojković (svi iz Srpca). Delegat: Goran Puač (Banjaluka). Žuti kartoni: Pekija, Babić, Utješinović (Ravan), Jurić (Mladost).

Ravan: Bakić, Radišić, Dugajlić, Miodragović, Kovačević (od 46. Grahovac), Tomaš (od 84. Gačić), Utješinović, Parhamov, Burazor (od 46. Milanović), Babić, Pekija.

Mladost (KV): Kutić, Žarić, Đukić, Vučenović, Janković, Đurić, Stupar, Jurić (od 89. Pucarević), Radivojević, Kršić, Đaković.