Komšijski derbi na regionalnom Zapadu u duelu 25. kola između Progresa i Mladosti otišao je na stranu gostiju iz Kotor Varoša (1:3)!  Iako je Progres prvi došao u vodstv opreko Nikole Đukarića u 23. Minutu, izabranici trenera Branka Ponorca samo dva minuta kasnije preko Hibića vratili su stvari na početak, da bi u nastavku meča Avdić i Jurić zacementirali tri boda gostima. Mladost je tokom svih 90 minuta bila bolji rival, propustili su još nekoliko dobrih prilika da do kraja dotuku tim iz Kneževa, ali na kraju pobjeda je bila čista kao suza.

Kada je u pitanju stanje na tabeli, ova dva rivala su zamjenili mjesta, pa je Mladost sada 6. Sa 34 boda, a Progres sedmi sa bodom manje.

PROGRES – MLADOST (KV) 1:3 (1:1)

Strijelci: 1:0 N. Đukarić (23), 1:1 Hibić (25), 1:2 Avdić (59), 1:3 Jurić (72). Stadion: FK Progres. Gledalaca: 50. Sudija: Dejan Smiljić. Pomoćnici: Dejan Stjepanović i Aranđel Milišić (svi iz Banjaluke). Delegat: Bojan Topić (Banjaluka). Žuti kartoni: Stojanović, Bunić, Kulišić (Progres), Drljača (Mladost).

Progres: Marković, Stojanović, Sa. Svjetlanović, Marjanović, Kulišić, Raljić, Bunić (od 84. Lazarević), Vujančević (od 82. D. Đukarić), Dukić (od 45. Sr. Svjetlanović), Verić, N. Đukarić.

Mladost (KV): Kutić, Bašić (od 82. Muždekić), Hibić, Vučenović, Hadžiselimović, M. Tepić, A. Tepić, Maletić, Avdić, Drljača (od 70. Trifković), Jurić.