Romanija je ostavila odličan utisak na na pomoćnom terenu sa vještačkom travom na “Grbavici”, gdje je poražena od Željezničara (0:2), ali razočarala nije!

Prvoligaš s Pala prvo poluvrijeme bio je ravnopravan protivnik, kreirali su akcije i stvarali šanse, ali bez prave realizacije.

S druge strane Željo je preko Cocalića i Mekića u nastavku meča došao do trijumfa. Trener Gutović u ovom meču izveo je sledeći sastav: Milošević na golu, Kosorić i Dodig u sredini odbrane sa Rizvanovićem i Kimom bo bekovima, na sredini Babić, Radosavljević i Vuković, po krilima Hodžić i Cicović, te u napadu Simanić.

Utakmica je počela malom svečanošću jer jer Aleksandar Kosororić dobio prigodne poklone, za sve ono što je pružio u dresu Željezničara, a svi se nadaju da će tako nastaviti i u Romaniji….