Proleter je na krilima maestralnog Nikole Kopanje barem privremeno lider drugiligaškog Zapada!

Naime u prvoj utakmici 3. kola na drugoligaškom Zapadu Teslićani su savladali Progres (3:0), i sada imaju sedam bodova, dok je tim iz Kneževa ostao na tri.

U prvom poluvremenu gosti su se držali, na odmor se otišlo bez pogodaka, ali u nastavku Kopanja je samo u pet minuta raspršio snove gostiju da mogu napustiti “Radolinku” neporaženi. Prvo je pogodio u 57. minutu, a potom i u 62. minutu, i to mu je već sedmi pogodak ove sezone.

Tačku na “I” stavio je Predrag Travar u 77. minutu, za konačnih Proleter – Progres 3:0.

PROLETER – PROGRES 3:0 (0:0)

Strijelci: 1:0 Kopanja (57), 2:0 Kopanja (62), 3:0 Travar (77). Stadion: “Radolinka”. Gledalaca: 100. Sudija: Milan Simić (Krupa na Vrbasu). Pomoćnici: Predrag Erletić (Modriča) i Slaviša Gligorić (Doboj). Delegat: Siniša Račić (Banjaluka). Kontrolor: Vedran Simić (Doboj). Žuti kartoni: Lale, Nikolić (Proleter), Mučibabić, Aleksić, Đukarić, Vujančević, M. Budić (Progres).

Proleter: Matović, Lale, Kopanja (od 78. Kopanja), Marković, Popović, S. Savić (od 78. Đaković), Miladić (od 65. Hodžić), Travar (od 78. V. Savić), Knežević (od 82. Đukić), Nikolić, Kutić.

Progres: Bekić, Svjetlanović, Đuranović, Mučibabić, Glamočić, Barišić (od 22. Marjanović), M. Budić (od 73. Bunić), P. Budić, Vujančević, Aleksić, Đukarić.