Fudbaleri Radnika, prošlogodišnjeg osvajača Kupa BiH oprostili su se od najmasovnijeg takmičenja u četvrtfinalu. Oni su, u revanšu, na “Grbavici” poraženi od Željezničara sa 2:0. U prvom meču, prije sedam dana, u Bijeljini, utakmica je završena neriješeno 2:2.

Već u 2. minutu, najbolja prilika za Bijeljince, ali je Obradović šutirao preko gola. Potom su domaći preuzeli inicijativu, stvorili i nekoliko izglednih prilika, ali se na odmor otišlo sa 0:0.

U drugom poluvremenu, Semberci su preuzeli inicijativu i u jeku njihovih napada, domaći postižu pogodak, u 72. minutu preko Nikolića, kada je već bilo jasno da će Željezničar u polufinale. Do kraja utakmice Bekrić postiže i drugi pogodak.

ŽELJEZNIČAR – RADNIK 2:0 (0:0)

Strijelci: 1:0 Nikolić (72), 2:0 Bekrić (82). Stadion: “Grbavica”. Gledalaca: 1.500. Sudija: Edin Jakupović (Bihać).

ŽELJEZNIČAR: Kjosevski, S. Stevanović, Marković, Blagojević, Bogičević, Stanić, Kerla, Zeba, Musa, Nikolić, M. Stevanović. Trener: Slavko Petrović.

RADNIK: Lučić, FRanić, Bajić, Arnautović, Stojanović, Beširević, Zeljković, Krsmanović, Obradović, Đurić, Okić. Trener: Nebojša Milošević.