Na samom startu nove sezone, sa svih strana stižu informacije o brojnim sudijskim greškama. Namjernim ili ne, to je opet pitanje za sudijske organe.

Danas je odigrana utakmica juniorske Premijer lige BiH, u Bijeljini, gdje su se sastali Radnik i Zrinjski. Bila je to veoma zanimljiva utakmica, a domaća ekipa je uspjela da stigne do prednosti od 2:0, golovima Radovanovića u 45. i Petrovića u 53. minutu. Favorizovani protivnik uspio je, preko Berbića, da smanji u 77. minutu.

I onda kada se očekivao kraj, na scenu stupa glavni sudija Stefan Maletić iz Bijeljine, koji je, ničin izazvan, produžio utakmicu čak osam minuta, da bi gosti uspjeli da stignu do izjednačenja preko Ilića.

Na žalost, ovo nije prvi slučaj da Maletić “šteti” Radnik, u mlađim selekcijama, ali očigledno je da sudijama sa viših lista, ove utakmice služe za “zabavu”.

Najmanji je problem rezultat, žalosno je da su najveći gubitnici mladi fudbaleri, koji na startu svoje karijere, liju suze, zbog “ljudi u crnom”.