U 6. kolu Regionalne lige grupe Zapad, Kladari su Progres poslali  kući sa četiri lopte u mreži! Prvi su zaprijetili  gosti  iz Kneževa, prošao je Miljan Budić po lijevoj strani,  pronašao  Nikolu  Đukarića, ali  golman Saša Radak brani . U 13. minutu Kladari su došli do prednosti kada je Zlatko Matić  uputio centaršut sa lijeve strane,  pronašao je Stefana Gajića koji pogađa za 1:0. Mogao je Progres da se vrati u meč da je Nikola Đukarić  iskoristio zicer  koji je imao.

Igrao se 32. minut kada je Ostoja Došlov fenomenalno centrirao sa desne strane, pronašao  Radana Zelenaca koji glavom zakucava loptu pod samu prečku  golmana Marjanovića za 2:0. Samo je  dvije minute trebalo Kladarima da povećaju svoje vodstvo preko Riste Bijelića koji  je iskoristio idealnu  asistenciju  Stefana Gajića.

U drugom poluvremenu Progres je sve karte bacio u napad. Mogli su Kladari do gola  kad je Stefan Gajić prošao po lijevoj strani, dodao do  Riste Bijelića  koji šutira, ali lopta završava iznad prečke. Ponovo  su Kladari zaprijetili preko Dejana Jorgića koji  je uputio udarac sa  nekih  20 metara, ali njegova lopta pogađa stativu. Konačan rezultat postavio je  najbolji strijelac  Kladara  Nemanje Jankovića  sa nekih 20 metara sjajno je šutirao,  a golman   Marijanović samo paradom uljepšao gol  za 4:0.

KLADARI – PROGRES 4:0 (3:0)

Strijelci: 1:0 Gajić (13), 2:0 R. Zelenac (32), 3:0 Bijelić (35), 4:0  Janković (78). Stadion: FK Kladari. Gledalaca: 100. Sudija: Slaven Jelić  (Teslić). Pomoćnici: Mišo Mačkić i Srđan Vuković  (oba iz Banjaluke). Delegat: Petar Krajišnik (Prijedor). Žuti kartoni: Jorgić, Zelenac, Kostić (Kladari), P. Budić, Marjanović (Progres).

Kladari: Radak, Matić, Došlov, Dragojević, Dabić, Kostić, Jorgić, Janković, Bijelić, G. Zelenac (od 83. Jurišić), Gajić (od 80. Savić).

Progres: D. Marjanović, Stojanović, Vukman, Vučić, Vuković, Verić, P. Budić (od 60. Dukić), M. Budić, Đukarić (od 80. Bunić), S. Marjanović, Ljuboja.