Iako remi u sudaru Gomjenice i Karanovca nkome nije odgovarao, baš tako je završen ovaj duel. “Fenjeraš” iz Prijedora uspio je doći do boda, a s obziom na razvoj situacije u Kostajnici i poraza lidera od Partizana, za goste iz Karanovca taj bod i ne izgleda tako loše!

Poveli su gosti sa “Šljunkare” u 12. minutu pogotkom Miloševića, da bi Mijatović vratio stvari na početno stanje u 24. minutu. Kreća je svom timu donio potpuni preokret u 60. minutu, da bi samo pet minuta kasnije Ducanović postavio konačan rezultat (2:2).

GOMJENICA – KARANOVAC 2:2 (1:1)

Strijelci: 0:1 Milošević (12), 1:1 Mijatović (24), 2:1 Kreća (60), 2:2 Ducanović (65). Stadion: FK Gomjenica. Gledalaca: 80. Sudija: Vladimir Ančić. Pomoćnici: Slaviša Jovanić i Mirko Vojvodić (svi iz Prnjavora). Delegat: Saša Adamović (Kozarska Dubica). Žuti kartoni: Tadić, Mijatović (Gomjenica), Dedić, Tomašević (Karanovac).

Gomjenica: Pantoš, Dragić, Tadić (od 68. Vasiljević), Draganić, Torbica, Davidović, Kreća, Mršić, Kajtez, Đurkić, Mijatović.

Karanovac: Bijelić, Ducanović, Kojadinović (od 70. Stanarević), Tomašević (od 62. Anđelić), Milošević, Dedić, Šteković, N. Račić, Vujičić, R. Račić (od 62. Babić), Kopanja.