Fudbaleri Karanovca jesenji su šampioni Regionalne lige Grupa Zapad. U derbiju 15. kola i više nego zasluženo savladali su Partizan (3:0). Koliko su bili dominantni momci sa “Šljunkare” potvrđuje i podatak da gosti iz Kostajnice za 90 minuta nisu ozbiljnije zaprijetili golu Bijeliću, dok s druge strane sijevalo je pred golom Slijepčevića, pa gosti na kraju mogu biti i zadovoljni krajnjim rezultatom.

U ranoj fazi utakmice domaćin je poveo preko Ducanovića (13) i to su izabranici trenera Ranka Stanarevića mudrom igrom sačuvali do poluvremena, ali i još nekoliko puta opasno zaprijetili golu. U nastavku potpuna dominacija Karanovca. Najljepši potez utakmcie dogodio se u 60. minutu kada je brzonogi Vindžanović krenuo sa loptom sa svoje polovine, u šprintu sa lijeve strane prešao više od 50 metara, izašao sam ispred Slijepčevića i rutinski pogađa za 2:0. Rezervista Dedić samo je potvrdio čistu i zasluženu pobjedu domaćina, koji je i ovom utakmicom potvrdio da je igrao najljepši fudbal tokom jeseni na regionalnom Zapadu.

KARANOVAC – PARTIZAN 3:0 (1:0)

Strijelci: 1:0 Ducanović (13), 2:0 Vindžanović (60), 3:0 Dedić (86). Stadion: Pomoćni teren FK Borac. Gledalaca: 50. Sudija: Slaviša Šarić (Gradiška). Pomoćnici: Ljubiša Kuvalja (Srbac) i Srđan Vuković (Laktaši). Delegat: Milan Bulajić (Banjaluka). Kontrolor: Nedeljko Đerman (Čelinac). Žuti kartoni: Lukajić, Tomičić, Šteković (Karanovac), Zgonjanin, A. Delismajlović (Partizan).

Karanovac: Bijelić, Lukajić, Ducanović, Bojanić, Vindžanović (od 88. Tomašević), Milošević (od 86. Anđelić), Tomičić (od 73. Dedić), Milosavljević, Grujić, Šteković, Kopanja.

Partizan: Slijepčević, Zgonjanin, Grbić, B. Delismajlović, Kovačević, Tintor, A. Delismajlović, Tomić (od 82. Borojević), Graonić, Grublješić, Zec.