Zlatko Krbanjević, iako će uskoro zagaziti u šestu deceniju života (4. avgusta 1971), ne samo što je uspješan predsjednik, već i dalje igra, ali i postiž pogotke!

Prvi čovjek Sloge iz Grnjeg Crnjelova, koja suvereno vlada regionalnim Istokom, i već sada je obezbijedila plasman u Drugu ligu, ovog vikenda igrao je prevenstvenu utakmicu u kojoj je njegova Sloga savladala Tabance (4:0). Prvi gol na meču u 17. minutu postigao je upravo Krbanjević, i to udarcem iz voleja!

Istina, 10 minuta ranije promašio je i kazneni udarac, ali vrlo brzo se iskupio. Ovo mu je već peti nastup ove sezone za Slogu, i čini se da godine ne predstavljaju problem Zlatku, koji će tako za kratko vrijeme dva puta ponovoto put od najnižeg ranga takmičenja do elite Srpske.

Krbanjević je najavio veoma ambiciozan projekat, i sve su prilike da će Sloga biti ponovo veoma značajan faktor na fudbalskoj sceni Semberije, ali i Srpske, a do tada možda će biti još koji minut na zelenom terenu, a ponekad i pogodak, ko zna…..