Juniori Krupe ostavraili su važnu pobjedu u meču 11. kola Omladinske Premijer lige BiH (U-19), savladavši Radnik iz Bijeljine (4:1). Sve je bilo gotovo u prvih 30-ak minuta kada su izabranici trenera Nenada Studena postigli tri pogotka i mirno priveli meč kraju. Pogađali su Ševa u 29. minutu, tri minuta kasnije Petrović, a potom i Petak u 35. minutu. Radnik je smanjio u 52, minutu preko Krstića, a konačan rezultat postavio je Skalić u 56. minutu.

Ovim trijumfom Krupa je došla do treće pobjede, imaju sada 10 bodova i nalaze se na 11. poziciji, dok je sastav iz Bijeljine na osmom mjestu sa 14 bodova.

KRUPA – RADNIK 4:1 (3:0)

Strijelci: 1:0 Ševa (29), 2:0 Petrović (32), 3:0 Petak (35), 3:1 Krstić (52), 4:1 Skalić (56). Stadion: FK Krupa. Gledalaca: 50. Sudija: Miloš Gigović (Gradiška). Pomoćnici: Gojko Crnobrnja i Tomislav Gračanin (oba iz Banjaluke). Delegat: Ljuban Fljić (Vitez).

Krupa: Mitrović, Jelača, Gudalo (od 76. Balaban), Kononikin, Čekić (od 46. Knežević), Vunić (od 76. Sivonjić), Skalić, Petak (od 46. Meštrović), Petrović (od 46. Mrkonja), Čikvadze (od 46. Rađenović), Ševa (od 46. Dragojević).

Radnik: Krajišnik, Pandžić, L. Jovanović, Mićević (od 46. Simeunović), Miletić, Janković (od 46. Janjičić), Dimitrić, Malić (od 46. Pavlović), Lukić, M. Jovanović (od 45. Krstić), Radovanović.