U okviru 17. kola u brčanskom  derbiju drugoligaša, lider Jedinstvo je zabilježilo pobjedu nad Ilićkom 01 rezultatom 1:0.

Strijelac pobijedničkog gola je bio Cvijetin Pavić u samom finišu, tačnije u 85 minutu. Utakmica je bila prava prvenstvena, bilo je i nekoliko prilika na obje strane, ali su strijelci bili neefikasni.

Igralo se muški pa je bilo i dosta kartona. Ovom pobjedom Jedinstvo ostaje lider, a Ilićka 01 nastavlja borbu za opstanak.

JEDINSTVO (BČ) – ILIČKA 01 1:0 (0:0)
Strijelac: 1:0 Pavić (85). Stadion: Gradski. Gledalaca: 500. Sudija:  Nikola Tešanović. Pomoćnici: Marko Domazet i Đorđe Krunić (svi iz Istočnog Sarajeva). Delegat: Milan Vićić (Ugljevik). Kontrolor: Pero Sekulić (Bijeljina). Žuti kartoni: Stankić, Musić (Jedinstvo Bč), Gorančić, Jović, Bojić, Lazukić ((llićka 01). Crveni karton: Mlađen Karaman (Ilićka 01) u 45. minutu.
Jedinstvo (Bč): Vukadinović, Čavalić, Svitica, Pavić, Božić, Mitrović, Stankić, Mišković (od 66. Omerhodžić), Musić (od 50. Đokić), Buljubašić, Lukić (0d 75. Marinković).
Ilićka 01: Gorančić, Grubešić, Krajišnik (od 60. Zimonjić), Jović, Prole, Baljak, Kaurin (od 55. M. Mišković), Karaman, Bojić, Lazukić, Babunović (od 76. Antunović).