Nije dugo trebalo fudbalerima Jedinstva da se vrate na čelnu poziciju drugoligaškog karavana! Pobjedom u Vranjaku (0:2) samo 24 časa dopustili su šamčanima da omirišu Prvu ligu, i ponovo lidersku poziciju vratili u Žeravicu.

Mrežu domaćina načeo je najbolji igrač lige Ognjen Škorić, u 39. minutu, i sa tim rezultatom se otišlo na odmor. U nastavku meča pogodio je i Lazić, pa su izabranici trenera Borisasavića došli do veoma važnih gostujućih bodova podno Trebave.

VRANJAK – JEDINSTVO 0:2 (0:1)

Strijelci: 0:1 Škorić (39), 0:2 Lazić (68). Stadion: Centar Vranjak. Gledalaca: 200. Sudija: Mario Jelić. Pomoćnici: Nikola Tadić (oba iz Banjaluke) i Vladan Todorović (Čelinac). Delegat: Bojan Topić (Banjaluka). Kontrolor: Predrag Đurđević (Prnjavor). Žuti kartoni: Savić, Pejić (Vranjak), Lazić, Radetić, Arežina, Petrović (Jedinstvo).

Vranjak: Stjepanović, Đurić, Janković, Savić (od 74. Damjanović), Stojanović (od 67. Gajić), Dudić, S. Sarkić, Pejić, Demonjić, Lj. Sarkić, Savkić (od 65. Petrović).

Jedinstvo: Đakušić, Bubić, Nedić, As. Hamzić, Škorić, Milojević (od 88. Kumić), Radetić (od 74. Behara (od 80. Đorđić)), Petrović, Arežina, Lazić, Kovljen.