Fudbaleri Jedinstva nastavljaju pobjednički ples na drugoligaškom Zapadu!

U derbiji 4. kla kao gosti savladali su Mladost u Donjoj Slatini (0:1), i tako ostali sa maksimalnim učinkom i 12 bodova, dok je Mladost, nešto lošije startovala, i ima samo četiri boda.

Bilo je to vrda čvrsta utakmica, sa malo prilika, ali treba naglasiti da su izabranici trenera Željka Vranješa zasluženo odnijeli cijeli plijen za Žeravicu.

Trenutak odluke dogodio se u 41. minutu, akcija je tekla po desnoj strani, Stjepanović je gurnuo loptu u prazan prostor, a Đorđić pogađa i šalje loptu ispod Dehića za 0:1.

Do kraja susreta treba spomenuti i 90 minut, kada su domaćini imali najbolju priliku, ali udarac glavom Blagojevića majstorski je zaustavio mladi Zlojutro.

MLADOST (DS) – JEDINSTVO 0:1 (0:1)

Strijelac: 0:1 Đorđić (41). Stadion: FK Mladost, igrano bez publike. Sudija: Nemanja Šestić. Pomoćnici: Nikola Tadić (oba iz Banjaluke) i Vladan Todorović (Čelinac). Delegat: Slavko Pančić (Doboj). Kontrolor: Milan Tadić (Doboj). Žuti kartoni: Mišić, Perić, Blagojević, Halilović (Mladost DS), Kondić, Stjepanović, Dujaković, Đorđić, Petrović (Jedinstvo).

Mladost (DS): Dehić, R. Perić (od 70. Petrović), Ristić, Halilović, Ilić, Simeunović (od 15. Džafić), Borisov, Draganović (od 46. Blagojević), Mujkanović, Z. Perić, Mišić.

Jedinstvo: Zlojutro, Stjepanović, Đorđić (od 87. Didić), Škorić, Dujaković, Banjac, Petrović, Behara, Gavrić (od 46. Husić (od 87. Vukotić)), Kondić, Kovljen.