Iznenađenje u 5. kolu m:tel Prve lige RS. Favorizovani Radnik nije uspio stići do planiranih bodova protiv Drine iz Zvornika.

Sve je krenuli, po planu, za Radnik. Već u 19. minutu, Brazilac Kruz realizovao je najstrožiju kaznu za 1:0. Domaća ekipa imala je terensku inicijativu, nekoliko izglednih prilika, ali se mreža golmana Markovića nije više tresla.

U trećem minutu sudijske nadoknade, Aleksandar Ilić postiže izjednačujući pogodak za veliko slavlje ekipe iz Zvornika.

RADNIK – DRINA 1:1 (1:0)

Strijelci: 1:0 Kruz (19 penal), 1:1 Ilić (90+3)

Stadion: Gradski, gledalaca: 600, sudija: Danko Butulija (Trebinje), pomoćnici: Tomislav Gračanin (Banja Luka) i Branimir Đermanović (Čelinac), delegat: Zoran Đukanović (Lokanj). Žuti kartoni: A. Janjić, Amidžić, Matković (Radnik), Marić, Jokić, Andrić, Ilić, Hadžiavdić, S. Janjić (Drina).

RADNIK: Lakić, Janjić, Došlo (od 55. STevanović), Vasić, Kruz, Kačarević, Albijanić (od 46. Stjepanović), Sampson (od 81. Maksimović), Perišić, Amidžić (od 70. Matković), Ristanović. Trener: Velibor Đurić.

DRINA: Marković, Marić, Jokić, Andrić, Hadžiavdić (od 75. Gavrić), Delić (od 79. Vidović), Ilić, Bogdanović, Jezdić (od 79. Tadić), S. Janjić, Ćulum. Trener: Mile Lazarević.