Utakmica 25. kola regionalnog centra u Kakmužu, između Zvijezde i vodeće ekipe Hajduka iz Batkuše, bio je u centru pažnje. Domaća ekipa je slavila sa ubjedljivih 4:1, ali gosti su ostali zatečeni dešavanjima na ovom meču.

Porazi su sastavni dio sporta, ali Batkušani su razočarani načinom, na koji način se to desilo. Na žalost, u glavnoj ulozi je bila sudijska trojka na čelu sa Dejanom Danilovićem iz Doboja, koji je, za domaću ekipu dosudio čak 4 penala.

Već u 14. minutu, domaćin je promašio prvi penal, da bi u 20. minutu gosti poveli. Onda opet penal u 34. minutu, da bi tri minuta kasnije isključen gostujući igrač. Do kraja, još dva penala u 80. i 87. minutu.

Zvijezda se bori za opstanak i bodovi su im bili više nego potrebni. Zanimljivo je da Kakmužani ne osvajaju bodove na gostovanjima, nego samo na domaćem terenu.

Ono što je zanimljivo da je Zvijezda u 9 domaćih utakmica imala 15 penala i da su gosti u tim utakmicama dobili 5 crvenih kartona.

Pametnom dosta. Na potezu su nadležni da se malo pozabave ovim stvarima u Kakmužu.