Bojan Puzigaća startovao je pobjedom na klupi BSK-a! U veoma teškom meču, malom gradskom derbiju u Potkozarju, lider regionalnog Zapada slavio je sa 2:0.

Sloga Nektar dobro je parirala “romatičarama s Čaira”, prvi dio igre i pored nekoliko prilika završen je bez pogodaka, a sve ono najvažnije dogodilo se u finišu meča.

Igrao se 70. minut kada je poslije asistencije Tomičića Grujić driblingom se oslobodio dva pratioca, izašo sam ispred golmana Prerada i matirao ga za 0:1. Kao da je pao kamen sa srca gostima, zaigrali su još angažovanije, i u 86. minutu poslije fenomenalnog solo prodora, kada je nanizao četiri domaća fudbalera zaustavljen je nedozvoljeno Šakić, a Grujić topovskim udarcem potvrđuje trijumf BSK za tri nova boda, koji im daju mirnoću za nastavak sezone.

SLOGA NEKTAR – BSK 0:2 (0:0)

Strijelac: 0:1 Grujić (70), 0:2 Grujić (86). Stadion: FK Sloga Nektar, igrano bez publike. Sudija: Slaviša Šarić. Pomoćnici: Boro Brkić i Siniša Popović (svi iz Gradiške). Delegat: Vedran Moravac (Gradiška). Žuti kartoni: Subotić (Sloga Nektar), Kuzmanović, Nikodinović (BSK).

Sloga Nektar: Prerad, Nem. Milaković, Krpelj, Dobraš, Karalić (od 76. Makarić), Lugonja, M. Milaković, Marić (od 46. Neb. Milaković), Subotić, V. Vranjković, O. Vranjković (od 76. Popović).

BSK: Dobrijević, Lukajić, Trninić, Kojadinović, Milosavljević, Šamara (od 10. Zec), Kuzmanović (od 65. Čekić), Šakić, Tomičić, Grujić, Nikodinović.