U Šipovu slave jesenju titulu!

Mladi tim Gorice bio je najbolji na bundesligaškim terenima i sa pet bodova prednosti dočekuje proljećne bitke. Kao potvrda dobrih rezultata bio je i poslednji duel u godini, kada su goste iz Zalužana ispratili sa šest pogodaka u mreži. Ukoliko nastave sa ovakvim igrama, teško ko može da ih ugrozi.

U Branzanom Majdanu Gomionica je je lako izašla na kraj s Rekreativom (3:0), dok je Polet Krajišnik minimalcem savladao Šnjegotinu. Treba napomenuti da su gosti u 55. minutu promašili kazneni udarac za izjednačenje.

Prava drama viđena je u Šargovcu. Džaja je ekspresno poveo sa 2:0, i taj rezultat čuvao do 70. minutu. Ipak, Budućnost pravi potpuni preokret i sa tri pogotka dolazi do slavlja i tri boda.

U Potkozarju su lako izašli  na kraj sa Borcem. Tim iz Drvara nije mogao parirati Slogi Nektar, koja je i najprijatnije iznenađenje Područne lige Banjaluka.

Banjalučki “mali” derbi između Omladinca i Krajine pripao je timu iz “Rosulja”, koji je tako ostao šet koraka iza lidera.