Fudbaleri Kozare u generalci pred nastavak sezone u eliti Srpske savladali su u Krupi na Vrbasu juniorski sastav Krupe sa 4:2. Bila je to dobra utakmica puna tempa, a trener Vule Trivunović pružio je priliku svim igračima, odnosno na teren su izašle dvije ekipe koje su dobile po poluvrijeme. Nešto slično je uradio i trener juniora Krupe Nenad Studen. Kozara je do vodstva došla u finišu prvog poluvremena pogotkom Rade Džombića, a u nastavku meča viđena je prava goleada. Krupa je izjednačila u 63. minutu preko Ninkovića, ali već u sledećem napadu prednost prvoligašu iz Gradiške vraća Bubić. Istakao se i mladi napadač Kremenović, koji je postigao dva pogotka, a dobru partiju u nastavku meča pruži je i Momir Zečević, koji je sa nekoliko poteza unio živost u igru Kozare.

Kozara će već u petak (ako ne bude odgađanja) u Krupi na Vrbasu u prvenstvenom meču dočekati Slobodu iz Mrkonjić Grada.

KRUPA (JUNIORI)  – KOZARA 2:4 (0:1)

Strijelci: 0:1 Džombić (42), 1:1 Ninković (63), 1:2 Bubić (65), 1:3 Kremenović (75), 2:3 Miladinović (83), 2:4 Kremenović (85). Stadion: FK Krupa. Gledalaca: 50. Sudija: Nemanja Šestić (Banjaluka).

Krupa (juniori): Ratković, Šipovac, Guzijan, Čivčić, Babić, Gvozdenović, Domuzin, Glamočić, Nikolić, Novković, Avdić. Još su igrali: Ševarika, Ninković, Guskić, Jusić, Vračar, Kljajić, Radanović, Radinović, Makarić, Miladinović.

Kozara: Ilić, Petrović, Paštar, Kovačević, Raspudić, Mirković, Stjepanović, Kovljen, Radoja, Džombić, Vl. Petković. Još su igrali: Bojanić, Puljarević, Hamzić, Babić, Aljetović, Petković, Gvozden, Kremenović, Zečević, Bubić, Petrović.