Fudbaleri Zvijezde 09 savladali su Sutjesku iz Foče (2:1), ali igrom ponovo nisu oduševili, i možda bi po prikazanom bili najpravednije da su gosti odnijeli jedan bod.

Tako je prvoligaš iz Etna sela Stanišić od pompezne najave za šampionskim zvonima, već poslije nekoliko utakmica ovog proljeća, najvjerovatnije odustao od tog ambicioznog plana. U međuvremenu stigla je i rokada na klupi, pa je Mladena Obrenovića zamjenio Igor Savić.

Što se tiče same utakmice, gosti su je dobro otvorili. Filipović je u 19. minutu doveo Fočake u vodstvo, koje je do kraja poluvremena anulirao Nikolić. U 59. minutu Dražić pogađa mrežu Radovića i ostavlja tri boda domaćinu.

ZVIJEZDA 09 – SUTJESKA 2:1 (1:1)

Strijelci: 0:1 Filipović (19), 1:1 Nikolić (35), 2:1 Dražić (59). Stadion: u Etno selu Stanišići, igrano bez publike. Sudija: Marko Maksimović (Modriča). Pomoćnici: Davor Maksimović i Dejan Lazić (oba iz Doboja). Delegat: Predrag Jevtić (Doboj). Kontrolor: Robert Zrilić (Banjaluka). Žuti kartoni: Blagojević, Dražić, Milošević (Zvijezda 09), D. Rašević, Tadić (Sutjeska).

Zvijezda 09: Avramović, Beširević, Jokić, Tešić, Stjepanović (od 84. Milošević), S. Rakić (od 72. Šujić), Blagojević, Svraka, Matić, Dražić (od 88. N. Rakić), Nikolić.

Sutjeska: M. Radović, Filipović, Marković, Milinković, D. Rašević. B. Radović, (od 61. D. Mojović), Todić (od 90. O. Mojović), Milutinović, Okuka, Drečević, Pljevaljčić.