Fudbalski klub Sloga iz Trna ogorčena je na skandalozno i sramno suđenje u Prnjavoru!

Utakmica 17. kola Druge lige Grupa Zapad odigrana u Prnjavoru završena je pobjedom Ljubića 3:2 u poslednjim trenucima meča, a gosti iz Trna imali su velie primjedbe na banjalučku trojku predvođenu Mišom Mačkićem. Saopštenje Upravnog odbora FK Sloga Trn prenosimo u cjelosti:

-Podiglo se mnogo prašine, jer ovo nije prvi put da nam se dešavaju ovakve stvari. I proteklih godina smo išli na gostovanja gdje smo znali da ćemo biti poraženi, ali bit fudbala i jeste da se ne zna unaprijed ko će pobijediti. Iako oslabljeni, svi igrači koji su nastupili  pružili su svoj maksimum, ali rezultat se unaprijed znao. Prvo poluvrijeme je proteklo korektno ali u drugom poluvremenu na scenu stupa glavni arbitar ovog meča, Mišo Mačkić. On je dosudio jedanaesterac koji je u najmanju ruku sraman! Fudbaler Ljubića se čak pravdao da nije on kriv što je dosuđenja najstroža kazna. Poslije gola mi se nismo predavali i ponovo smo došli u vodstvo, samo minut nakon nemile scene kad su Milinović i Lukajić matirali Ljubić. Mačkić je ponovo počeo svirati sve i svašta, ali je jednom našem igraču doslovno rekao  ,,jedan penal sam im poklonio i oni ponovo prime gol, šta sad da radim “. Tražićemo da se održi hitna sjednica Takmičarske komisije na kojoj će biti diskusije oko skandaloznog suđenja, a arbitri na čelu sa glavnim sudijom ovog meča Mišom Mačkićem da se adekvatno kazne. Našim sportskim prijateljima iz Prnjavora čestitike na fer i korektnoj utakmici, dočeku i ispraćaju, ali sudijske nepravde više nećemo i ne možemo trpiti –  stoji u saopštenju Upravnog odbora FK Sloga Trn.