Fudbaleri Radnika ostvarili su važnu pobjedu na otvaranju proljećne polusezone u Premijer ligi BiH, protiv Olimpika sa 2:0.

Bijeljinci su od početka susreta krenula ofanzivno ka golu golmana Bandovića, ali je mreža iskusnog čuvara mreže mirovala u prvom poluvremenu.

Nastavak donosi golove. Već u 53. minutu, na asistenciju Ostojića, golgeter Obradović trese mrežu gostiju iz Sarajeva. Potvrdu pobjede, a time i knjiženje tri boda, donosi Janković u 71. minutu.

RADNIK – OLIMPIK 2:0 (0:0)

Strijelci: 1:0 Obradović (53), 2:0 Janković (71).

Stadion: Gradski, gledalaca: 600. Sudija: Goran Paradžik (Ljubuški). Žuti kartoni: Omić, Beširović, Stojanović (Radnik),Pršeš, Bogdanović, Čolić (Olimpik).

RADNIK: Lučić, Franić, Stojanović, Beširović, Zeljković, Obradović (od 88. Arnautović), Janković (od 83. Ademović), Ostojić, Kosorić, Đurić (od 90. Motika), Okić. Trener: Nebojša Milošević.

OLIMPIK: Bandović, Bogdanović, Kojić, Osmanović, Karić, Pršeš (od 46. Govedarica), Hadžić (od 68. Mahović), Vrdoljak, Čolić, Svraka, Bevab. Trener: Faruk Kulović.