Fudbaleri Tekstilca stigli su do važne pobjede u susretu sa Kozarom!

“Krojači” su imali inicijativu tokom većeg dijela prvog poluvremena, a nakon dobrih prilika Perovića i Čudića, novajlija Stefan Dujaković je pogodio mrežu gostujućeg golmana Modića za vođstvo nakon prvog dijela.

Gosti u nastavak ulaze angažovanije, a posebno su bili opasni preko visokih defanzivaca Runića i Barata, koji nakon jednog od prekida pogađa stativu Miloševićevog gola. Petnaestak minuta prije kraja susreta Tekstilac je imao sjajnu priliku nakon prodora Perovića po lijevoj strani, ali je udarac Dujakovića zaustavio Modić. Do kraja susreta rezultat se nije mijenjao tako da je Derventski prvoligaš stigao do nova tri boda.

TEKSTILAC – KOZARA 1:0 (1:0)

Strijelac: 1:0 Dujaković (39) . Stadion: FK Tekstilac, igrano bez gledalaca. Sudija: Mladen Mirić. Pomoćnici: Bojan Rakić i Radmilo Vuković (svi iz Bijeljine). Delegat: Darko Novković (Banjaluka). Kontrolor: Branko Šipka (Prijedor). Žuti kartoni: Đekić, Reljić (Tekstilac), Runić, Batar (Kozara).

Tekstilac: Milošević, Marić, Đekić (od 87. Stajić), Đuričić, Dujaković, Perović, Reljić, Dubačkić, Ajković, Vidović, Čudić (od 89. Vugdalić).

Kozara: Modić, Petrović, Raspudić, Hamzić (od 81. Kisin), Lolić, Petković, Malbašić, Popović, Eskić (od 56. Beuk), Batar, Runić.