U utakmici 6. kola Druge lige RS, fudbaleri Dubrava  savladali su dobojski Željezničar sa 3:0. Mirko Milaković  s dva gola je bez ikakve dileme bio prvo ime današnjeg susreta. Od prve minute je bilo jasno da će Dubrave slaviti sigurnu pobjedu, a mrežu gostiju načeo je 19.  minutu  Milaković. Nemanja Gavrić je  prošao po desnoj strani,  poslao je loptu na drugu stativu, gdje je natrčao Milaković  i s lakoćom poslao loptu u mrežu. U 26. minutu već je bilo  2:0! Nikša Dimtrijević  je ubacio s desne strane, Milaković  je bio najviši u skoku i glavom poslao loptu u mrežu. U 41 minutu jedanaesterac za Dubrave.  Najstrožu kaznu izveo je  Emilko Janković, golman gostiju Ćuković odbranio je udarac, ali se lopta se ponovo odbila do Jankoviću koji  koji je ovaj put bio precizan za 3:0, što je bio i konačan rezultat ovog meča.

DUBRAVE – ŽELJEZNIČAR 3:0 (3:0)

Strijelci: 1:0 Milaković (19), 2:0 Milaković (26), 3:0 Janković (41, penal). Stadion: FK Dubrave. Gledalaca: 200. Sudija: Nemanja Malić. Pomoćnici: Mišo Mačkić i Dario Đurđević (svi iz Banjaluke). Delegat: Mladen Aleksić (Petrovo). Kontrolor: Stojan Stefanović (Modriča). Žuti kartoni: Vukajlović, Demo (Dubrave), Ruvić, Marković (Željezničar).

Dubrave: Vasić, Radosavac, Hadžialagić, Janković, N. Gavrić (od 80. Glišić), Dimitrijević, Milaković (od 68. Kumić), Pilipović, Vukajlović, Kisin, Demo (od 84. V. Gavrić).

Željezničar: D. Stjepanović, Cvijanović, Mitrović, S. Stjepanović, Vasilić, Čakarević, Popović, Marković (od 60. Subašić), Dostanić (od 78. Blagojević), Huskić, Ruvić (od 60. Diša).