Lider regionalnog Zapada ne posustaje! Prošao je i kroz Međeđu, ali mnogo teže nego što to krajnji rezultat pokazuje (1:4), jer do samog finiša meča vodila se velika bitka na terenu.

Šok za goste iz Dubrava uslijedio je već u prvoj minuti kada je Tomaš matirao Jovetića, ali izabranici trenera Siniše Đurića do poluvremena preokreću rezultat golovima Railića i Gavrića. U nastavku dobra utakmica, obje ekipe propustile su po nekoliko prilika, a u samom finišu Hadžialagić i Vukajlović svom timu donose tri važna boda, koja im daju ponovo prednost nad Karanovcem od +3.

RAVAN – DUBRAVE 1:4 (1:2)

Strijelci: 1:0 Tomaš (1), 1:1 Railić (17), 1:2 Gavrić (34), 1:3 Hadžialagić (88), 1:4 Vukajlović (90). Stadion: FK Ravan. Gledalaca: 100. Sudija: Miran Kolar (Prijedor). Pomoćnici: Branislav Todorović (Gornji Podgradci) i Aleksandar Milaković (Banjaluka). Delegat: Aleksandar Gojić (Banjaluka). Žuti kartoni: Tomaš, Dobrijević, Milanović (Ravan), Hadžialagić (Dubrave). Crveni karton: Rajko Kovačević (Ravan) u 90. minutu.

Ravan: Semiz, Radišić, Grahovac (od 63. Milanović), Zvijerac, Kovačević, Tomaš, Utješinović (od 73. Lotinja), Dobrijević, Burazor (od 87. Gačić), Drinić, Babić.

Dubrave: Jovetić, Radosavac, Hadžialagić, E. Demo, Gavrić, Glišić (od 55. Crljenković), Janković, Railić, Vukajlović (od 90. Ališić), Kisin, M. Demo.