Dubrave  su jesenji prvaci Regionalne lige grupe Zapadu! Na svom kontu imaju 34 boda, šest više od Karanovca. U posljednjem jesenjem kolu Dubrave su u gostovale  u Čelinacu gdje su slavili sa na kraju visokih 3:0

U prvom poluvremenu mreže su mirovale, pa se na odmor otišlo početnim rezultatom. U nastavku  Dubrave su  prebacili  u brzinu više  i pregazili su   Čelinac . Otpor domaćina je popustio  u 53. minutu kada je Meris Demo pogodio atraktivno petom za 0:1. Dubrave u finišu utakmice postižu još dva pogotka.

U 85 minuti  Slaviša Vukajlović je   zahvatio loptu glavom nakon kornera za 0:2. Da bi u 90 minutu Nemanja Gavrić  uputio udarac sa 16 metara , lopta je zakačila nekog u kaznenom prostoru, promijenila smjer  prevarila golmana Srđana Modića za konačni Čelinac – Dubrave 0:3.

ČELINAC – DUBRAVE 0:3 (0:0)

Strijelci: 0:1 Demo (53), 0:2 Vukajlović (85), 0:3 Railić (90). Stadion: “Tukovi”. Gledalaca. 300. Sudija:  Miloš Kovačević. Pomoćnici: Milan Gvozden i Aleksandar Karanović (svi iz Prnjavora). Delegat: Petar Krajišnik (Prijedor). Žuti kartoni: Dragojević, Kutić, Ilić, Radić (Čelinac), Radosavac (Dubrave).

Čelinac: Modić, Kutić, Dragojević, Knežević, Radić (od 77. Ivanković), Džombić (od 57. Popović), Tomić, Spasojević, Ilić, Vindžanović, Materić.

Dubrave: Mrkobrada, Radosavac, Hadžialagić, Janković, Gavrić, Glišić, Railić, Pilipović, Vukajlović (od 90. Ališić), Kisin, Demo (od 61. Crljenković).