Šou Stefana Tomaša!

Veliki derbi regionalnog Zapada između Karanovca i Lijevča odigran u Krupi na Vrbasu otišao je na stranu tima s “Šljunakre”, a prvo ime susreta bio je nenadmašni Stefan Tomaš koji je četiri puta matirao golmana Marjanovića!

Prva tri pogotka postigao je u razmaku od samo tri minuta! Od 38. do 42 minuta pokazao je svoj raskošan talenat, i već tada je nagovijestio pobjedu domaćina. U nastavku susreta gosti iz Nove Topole preko raspoloženog Đukanovića vratili su se u igru, ali Tomaš, igrač rođen u Kozarskoj Dubici, je svojim četvrtim golom u 74. minutu stavio tačku na “i” i svoj sjajan nastup. Ovim trijumfom izabranici trenera Ranka Stanarevića pobjegli su Lijevču na četiri boda prednosti, i tako napravili veliki korak ka drugoligaškim vodama.

KARANOVAC – LIJEVČE 4:2 (3:0)

Strijelci: 1:0 Tomaš (38), 2:0 Tomaš (39), 3:0 Tomaš (42), 3:1 Đukanović (64), 4:1 Tomaš (71), 4:2 Đukanović (84) Stadion: FK Krupa. Gledalaca: 100. Sudija: Milan Gvozden. Pomoćnici: Miran Kolar i Mladen Stupar (svi iz Prijedora). Delegat: Saša Adamović (Kozarska Dubica). Žuti kartoni: Bojanić, Vindžanović (Karanovac), Tešić, Ilić (Lijevče).

Karanovac: Pupovac, Ducanović, Bojanić, Tomičić, Aleksić, Anđelić (od 79. Tomašević), Milosavljević, Grujić (od 85. Vasilić), Tomaš (od 74. Dedić), Vindžanović, Šteković.

Lijevče: Marjanović, Đuranović, Lekić, Tomić, Tešić (od 68. Daljević), Ilić, Knežević (od 85. Dedić), Erceg, Dumonić, Đukanović, Blesić.