Sinoć su u Doboju izvučeni takmičarski brojevi za predstojeću sezonu u Regionalnoj ligi PFS Doboj, u kojoj će učestvovati 16 klubova.
Na startu, novajlije u ligi, Pridjel i Omladinac imaće težak zadatak pred sobom. U Pridjel stiže drugoplasirana ekipa iz prošle sezone, Hajduk iz Batkuše, dok će u Modriči igrati dojučerašnji drugoligaš Željezničar. Ozren će u Skugrić, Rudanka u Obudovac, dok će se u Kožuhama igrati komšijski derbi. Trebava će dočekati Kakmužane, put Banje Vrućice ide dugopoljska Sloga, dok će u Kostajnici igrati Naša krila i Borac.
Parovi 1. kola:
Pridjel – Hajduk (B),
Omladinac – Željezničar,
Naša krila – Borac,
Skugrić – Ozren,
Hajduk (K) – Vučijak,
Mineral – Sloga (DP),
Trebava – Zvijezda,
C. zvijezda – Rudanka.
Nova sezona počinje 13. avgusta, a posljednje 15. kolo na rasporedu je 20. novembra. Od ove sezone, nekadašnja Regionalna liga RS, grupa “centar” preimenovana je u Regionalnu ligu PFS Doboj i prešla u nadležnost PFS Doboj.
Nema komentara