Fudbaleri Sloge DIPO iz Gornjih Podgradaca izborili su plasman u 1/4 finale Kupa Opštinskog fudbalskog saveza Gradiške nakon što su u meču 1/8 finala kao gosti savladali ekipu Laminaca ubijedljivim rezultatom 0:4. Na taj način ekipa iz Gornjih Podgradaca nastavila je sjajne partije iz “Kajzerice”.

Utakmicu je obilježio sjajni napadač Mihajlo Mijatović, koji je postigao sva četiri pogotka!

Goleadu je otvorio u 12. minutu, kada je preciznim udarcem sa 16 metara pogodio malu mrežicu golmana domaće ekipe. Domaći su mogli izjednačiti u 32. minutu, kada je Milan Stupar raspalio po lopti sa 30 metara, ali umjesto u mreži odsjela je na stativi.

Mijatović je u 48. minutu majstorskim udarcem iskosa sa lijeve strane matirao Marjanovića za 0:2.

U 59. minutu je Mijatović je došao do het-trika kada je pobjegao domaćoj odbrani i izašao jedan na jedan sa golmanom Marjanovićem i rutinski ga matirao. Igrala se 67. minuta kada je Mijatović do svog četvrtog gola stigao kad je iskoristio grešku odbrane domaćih i pogodio.

LAMINCI – SLOGA DIPO 0:4 (0:1)

Strijelci: 0:1 Mijatović (12), 0:2 Mijatović (48), 0:3 Mijatović (59), 0:4 Mijatović (67). Stadion: FK Laminici, igrano bez publike. Sudija: Filip Sredojević. Pomoćnici: Milan Mirjanić i Slaviša Guzijan (svi zi Gradiške). Delegat: Sveto Veljkić (Gradiška). Žuti kartoni: Batos,Stupar (Laminci) Ostojić, Plavanjac, Krunić, Maletić (Sloga Dipo).

Laminci: Marjanović, Batos, Crnomarković, Bilić, Gačić, Drinić, Maletić, Ristić, Stupar, Dejanović, Vujat.

Sloga Dipo: Dabić, Todorović, Kovačević, Kostić, Ostojić (od 70. Mi.Mijatović), P. Paspalj, Mirjanić (od 70.Dončić ) R. Paspalj (od 64. Maletić), Mijatović (od 71.Čekić ), Plavanjac, Krunić.